Planeta Młodych

 
 
>>> KARTY PRZEZNACZONE DLA OSÓB W WIEKU OD 4 DO 31 LAT:

Karta przeznaczona dla osób w wieku od 4 do 31 lat. Karta posiada ubezpieczenie w podróży za granicą w zakresie Kosztów Leczenia i Odpowiedniości Cywilnej. Karta zawiera ubezpieczanie NNW w razie śmierci lub trwałego uszczerbku na zdrowiu w Polsce i za granicą. Ochroną ubezpieczeniową objęte są koszty leczenia na COVID-19 w trakcie podróży zagranicznej. Ubezpieczenie pokrywa koszt wykonania testu diagnostycznego w celu potwierdzenia lub wykluczenia COVID-19 oraz koszt kwarantanny. Ubezpieczanie obejmuje dowolną liczbę podróży. Jedna podróż nie może przekraczać 180 dni. Różni się w zależności od wybranego wariantu:

 • Karta Planeta Młodych Travel TA - Ubezpieczenie jest ważne na całym świecie, z wyłączeniem Kanady, USA, Tajlandii i Iranu. Ubezpieczanie nie obwiązuje na terytorium: Afganistanu, Algierii, Iraku, Korei Północnej, Sudanu, Sudanu Południowego oraz Syrii. Karta obejmuje ryzyko w trakcie amatorskiego uprawiania sportów rekreacyjnych oraz sportów zimowych.
  NNW 7000 PLN KL 60 000 EUR OC 30 000 EUR OC SPORT 20 000 EUR
 • Karta Planeta Młodych Travel TD - Ubezpieczenie jest ważne na całym świecie, z wyłączeniem Kanady, USA, Tajlandii i Iranu. Ubezpieczanie nie obwiązuje na terytorium: Afganistanu, Algierii, Iraku, Korei Północnej, Sudanu, Sudanu Południowego oraz Syrii. Karta obejmuje ryzyko w trakcie amatorskiego uprawiania sportów rekreacyjnych oraz sportów zimowych.
  NNW 20 000 PLN KL 60 000 EUR OC 30 000 EUR OC SPORT 20 000 EUR
 • Karta Planeta Młodych Travel Sport TSA - Ubezpieczenie jest ważne na całym świecie, z wyłączeniem Kanady, USA, Tajlandii i Iranu. Ubezpieczanie nie obwiązuje na terytorium: Afganistanu, Algierii, Iraku, Korei Północnej, Sudanu, Sudanu Południowego oraz Syrii. Karta obejmuje ryzyko m. in. w trakcie uprawiania amatorskiego uprawiania sportów rekreacyjnych, sportów zimowych, sportów wysokiego ryzyka oraz sportów ekstremalnych oraz wyczynowego uprawiania sportu.
  NNW 7000 PLN KL 60 000 EUR OC 30 000 EUR OC SPORT 20 000 EUR
 • Karta Planeta Młodych Travel Sport TSD - Ubezpieczenie jest ważne na całym świecie, z wyłączeniem Kanady, USA, Tajlandii i Iranu . Ubezpieczanie nie obwiązuje na terytorium: Afganistanu, Algierii, Iraku, Korei Północnej, Sudanu, Sudanu Południowego oraz Syrii. Karta obejmuje ryzyko m. in. w trakcie uprawiania amatorskiego uprawiania sportów rekreacyjnych, sportów zimowych, sportów wysokiego ryzyka oraz sportów ekstremalnych oraz wyczynowego uprawiania sportu.
  NNW 20 000 PLN KL 60 000 EUR OC 30 000 EUR OC SPORT 20 000 EUR
 • Karta Planeta Młodych Travel Sport Vip TSDV - Ubezpieczenie jest ważne na całym świecie w tym na terytorium Kanady, USA , Tajlandii i Iranu. Ubezpieczanie nie obwiązuje na terytorium: Afganistanu, Algierii, Iraku, Korei Północnej, Sudanu, Sudanu Południowego oraz Syrii. Karta obejmuje ryzyko m. in. w trakcie uprawiania sportów wysokiego ryzyka w tym narciarstwa oraz sportów ekstremalnych i wyczynowego uprawiania sportu oraz wyczynowego uprawiania sportu
  NNW 20 000 PLN KL 60 000 EUR OC 30 000 EUR OC SPORT 20 000 EUR
 • Karta Planeta Młodych Travel Vip TDV - .Ubezpieczenie jest ważne na całym świecie w tym na terytorium Kanady, USA , Tajlandii i Iranu. Ubezpieczanie nie obwiązuje na terytorium: Afganistanu, Algierii, Iraku, Korei Północnej, Sudanu, Sudanu Południowego oraz Syrii. Karta obejmuje ryzyko w trakcie amatorskiego sportów rekreacyjnych oraz sportów zimowych.
  NNW 20 000 PLN KL 60 000 EUR OC 30 000 EUR OC SPORT 20 000 EUR
 
>>> KARTY PRZEZNACZONE DLA OSÓB W WIEKU OD 31 DO 59 LAT:

Karta przeznaczona dla osób w wieku od 31 do 59 lat. Karta posiada ubezpieczenie w podróży za granicą w zakresie Kosztów Leczenia i Odpowiedniości Cywilnej. Karta zawiera ubezpieczanie NNW w razie śmierci lub trwałego uszczerbku na zdrowiu w Polsce i za granicą. Ochroną ubezpieczeniową objęte są koszty leczenia na COVID-19 w trakcie podróży zagranicznej. Ubezpieczenie pokrywa koszt wykonania testu diagnostycznego w celu potwierdzenia lub wykluczenia COVID-19 oraz koszt kwarantanny. Ubezpieczanie obejmuje dowolną liczbę podróży. Jedna podróż nie może przekraczać 180 dni. Różni się w zależności od wybranego wariantu:

 • Karta Planeta Młodych Travel Plus TA Plus - Ubezpieczenie jest ważne na całym świecie, z wyłączeniem Kanady, USA, Tajlandii i Iranu . Ubezpieczanie nie obwiązuje na terytorium: Afganistanu, Algierii, Iraku, Korei Północnej, Sudanu, Sudanu Południowego oraz Syrii. Karta obejmuje ryzyko w trakcie amatorskiego uprawiania sportów rekreacyjnych oraz sportów zimowych.
  NNW 7000 PLN KL 60 000 EUR OC 30 000 EUR OC SPORT 20 000 EUR
 • Karta Planeta Młodych Travel Plus TD Plus - Ubezpieczenie jest ważne na całym świecie, z wyłączeniem Kanady, USA, Tajlandii i Iranu . Ubezpieczanie nie obwiązuje na terytorium: Afganistanu, Algierii, Iraku, Korei Północnej, Sudanu, Sudanu Południowego oraz Syrii. Karta obejmuje ryzyko w trakcie amatorskiego uprawiania sportów rekreacyjnych oraz sportów zimowych.
  NNW 20 000 PLN KL 60 000 EUR OC 30 000 EUR OC SPORT 20000 EUR
 • Karta Planeta Młodych Travel Sport Plus TSA Plus - Ubezpieczenie jest ważne na całym świecie, z wyłączeniem Kanady, USA, Tajlandii i Iranu . Ubezpieczanie nie obwiązuje na terytorium: Afganistanu, Algierii, Iraku, Korei Północnej, Sudanu, Sudanu Południowego oraz Syrii. Karta obejmuje ryzyko m. in. w trakcie uprawiania amatorskiego uprawiania sportów rekreacyjnych, sportów zimowych, sportów wysokiego ryzyka oraz sportów ekstremalnych oraz wyczynowego uprawiania sportu.
  NNW 7000 PLN KL 60 000 EUR OC 30 000 EUR OC SPORT 20 000 EUR
 • Karta Planeta Młodych Travel Sport Plus TSD Plus - Ubezpieczenie jest ważne na całym świecie, z wyłączeniem Kanady, USA, Tajlandii i Iranu . Ubezpieczanie nie obwiązuje na terytorium: Afganistanu, Algierii, Iraku, Korei Północnej, Sudanu, Sudanu Południowego oraz Syrii. Karta obejmuje ryzyko m. in. w trakcie uprawiania amatorskiego uprawiania sportów rekreacyjnych, sportów zimowych, sportów wysokiego ryzyka oraz sportów ekstremalnych oraz wyczynowego uprawiania sportu.
  NNW 20 000 PLN KL 60 000 EUR OC 30 000 EUR OC SPORT 20 000 EUR
 • Karta Planeta Młodych Travel Sport Vip Plus TSDV Plus - Ubezpieczenie jest ważne na całym świecie w tym na terytorium Kanady, USA,Tajlandii i Iranu. Ubezpieczanie nie obwiązuje na terytorium: Afganistanu, Algierii, Iraku, Korei Północnej, Sudanu, Sudanu Południowego oraz Syrii. Karta obejmuje ryzyko m. in. w trakcie uprawiania sportów wysokiego ryzyka w tym narciarstwa oraz sportów ekstremalnych i wyczynowego uprawiania sportu oraz wyczynowego uprawiania sportu
  NNW 20 000 PLN KL 60 000 EUR OC 30 000 EUR OC SPORT 20 000 EUR
 • Karta Planeta Młodych Travel Vip Plus TDV Plus - .Ubezpieczenie jest ważne na całym świecie w tym na terytorium Kanady, USA , Tajlandii i Iranu. Ubezpieczanie nie obwiązuje na terytorium: Afganistanu, Algierii, Iraku, Korei Północnej, Sudanu, Sudanu Południowego oraz Syrii. Karta obejmuje ryzyko w trakcie amatorskiego sportów rekreacyjnych oraz sportów zimowych.
  NNW 20 000 PLN KL 60 000 EUR OC 30 000 EUR OC SPORT 20 000 EUR

 

NOWOŚĆ!!!

Karty Planeta Młodych Family i Family Max przeznaczone dla rodzin z dziećmi

Karty Planeta Młodych Family i Family Max występują w tych samych wariantach co Karty Planeta Młodych i Planeta Młodych Plus. Sumy oraz zakres ubezpieczenia poszczególnych wariantów są takie same jak w przypadku Kart Planeta Młodych oraz Planeta Młodych Plus.

Karty dostępne są w dwóch konfiguracjach: dla dwóch osób dorosłych poniżej 59 roku życia, podróżujący z jednym lub dwójką dzieci w wieku od 4 do 18 lat.

Karty Planeta Młodych Family dla rodziny z jednym dzieckiem oraz Family Max dla rodziny z dwójką dzieci to wybór, który się opłaca. Kupując Kartę Family w wariancie Travel A rodzina z jednym dzieckiem oszczędza od 160 PLN do 440 PLN, rodzina z dwójką dzieci zyskuje od 180 PLN do 520 PLN.