"Royal Grand Hotel" Truskawiec, Ukraina

Truskawiec malowniczo położone miasteczko u podnóża Karpat posiada liczne źródła wód leczniczych takich jak: Naftusia, Maria, Bronisława, Józia których niesamowite właściwości znane są od połowy XIX wieku. Najbardziej znaną wodą jest „Naftusia”. Lekko mineralizowana, o dużej zawartości związków organicznych, charakterystycznym smaku i lekkim zapachu nafty. Posiada właściwości poprawiające funkcję wątroby, wypłukuje piasek z nerek, oczyszcza organizm, wzmacnia system odpornościowy. Drugim najbardziej znanym produktem leczniczym Truskawca jest wosk ziemny ozokeryt. Najczęściej stosowany jest w leczeniu: zwyrodnienia stawów, wrzodach żołądka, zapaleniu prostaty, bólach kości jak i chronicznych bólach całego ciała.

 

Royal Grand Hotel - nowoczesny, czterogwiazdkowy hotel z 3 restauracjami w których serwowane są dania kuchni europejskiej jak i ukraińskiej. znajduje się w cichej dzielnicy Truskawca. Kompleks Planeta Zdrowia składa się z czterech ośrodków, jednym z nich jest sanatorium Promenada. Jest to 7 piętrowy budynek, który składa się z czterech połączonych ze sobą wewnętrznym korytarzem, położonych w jednym ciągu obiektów: Royal Grand (136 pokoi), Cezar, Geneva  i Promenada . Wszystkie pokoje w obiekcie Royal Grand Hotel & Spa są klimatyzowane i bogato zdobione tkaninami oraz wysokiej jakości meblami, posiadają: łazienkę, lodówkę, telewizor. Wi-fi w wydzielonych miejscach. Recepcja oraz główna restauracja znajdują się w części Royal Grand. Baza medyczna oraz SPA zlokalizowane są w części Cezar i Geneva.

Do dyspozycji gości strefa SPA ze specjalną Strefą Aqua. Na terenie kompleksu znajduje się 20 saun, 11 basenów, m.in. basen rekreacyjny (wymiary 10x25 m, głębokość 1,4 m), jacuzzi, basen zewnętrzny z hydromasażem i jacuzzi, basen z wodą z Morza Martwego, łaźnia japońska, łaźnia rosyjska i brodzik dla dzieci, siłownia o powierzchni 280m2, sala fitness.

Usługi dodatkowe: szlafroki, 2 profesjonalne korty do squasha, kręgle, bilard, sala konferencyjna, możliwość zakupu wycieczek fakultatywnych, restauracje.

DOBA zaczyna się o godzinie 14:00 kończy o godzinie 12:00

Cena turnusu rehabilitacyjnego w terminie 17.01.2022-28.12.2022 (8 dni/7 noclegów):

  • 1450 zł/os. pokój 2os. Standard
  • 2290 zł/os. pokój 1os. Standard

Cena zawiera:
zakwaterowanie 10 noclegów w pokojach standardowych(ceny apartamentów na zapytanie), wyżywienie (3 posiłki dziennie w formie bufetu), dostęp do strefy SPA w godz. 10 – 22, konsultację medyczną oraz diagnostyczną, 2 zabiegi dziennie zgodne ze wskazaniami lekarza, ubezpieczenie NNW, KL oraz COVID.

 

Cena zawiera: zakwaterowanie 7 noclegów w pokojach standardowych(ceny apartamentów na zapytanie), wyżywienie (3 posiłki dziennie w formie bufetu), dostęp do strefy SPA w godz. 10 – 22, konsultację  medyczną oraz diagnostyczną, 2 zabiegi dziennie zgodne ze wskazaniami lekarza, ubezpieczenie NNW oraz KL.

Cena nie zawiera transportu – dojazd własny lub autobusem rejsowym.