Hotel "Bogdan" Morszyn, Ukraina

 

Morszyn – miasto położone w obwodzie lwowskim pośród tysięcy hektarów ekologicznie czystych lasów. Obecnie miasto Morszyn jest jednym z najbardziej znanych uzdrowisk Ukrainy. Unikalne źródła miasta Morszyn dzięki wyjątkowemu składowi, zwłaszcza podwyższonej zawartości soli siarczanowo-magnezowej, odbudowują uszkodzone komórki wątroby, spowalniają procesy zapalne dróg żółciowych, poprawiają przepływ krwi, regulują przemianę materii w organizmie oraz są niezastąpione w leczeniu chorób: wątroby, jelit, trzustki, cukrzycy i żołądka.

Dzięki skutecznemu leczeniu, popularność Morszyna jako miejscowości uzdrowiskowej utrzymuje się już od ponad 100 lat. W tym czasie miejscowość odwiedziło tysiące kuracjuszy, którzy powrócili do zdrowia i nabrali sił. W okresie letnim małe miasteczko przekształca się w swojego rodzaju Mekkę, do której corocznie przyjeżdżają kuracjusze z różnych regionów Ukrainy oraz zagranicy. Niedaleko Morszyna znajduje się Rezerwat Form Skalnych („Skały Dowbusza”), Bolechów.

Hotel „Bogdan” – nowy, komfortowy hotel, zbudowany w stylu klasycznym, położony w centralnej części miasta Morszyn.
Hotel posiada 36 pokoi jednoosobowych i dwuosobowych. Pokoje z pełnym wyposażeniem: jedno łóżko dwuosobowe lub dwa łóżka jednoosobowe, meble wypoczynkowe, telewizor, lodówka, sejf, suszarka, bezprzewodowy Internet. Łazienka z kabiną prysznicową. Hotel oferuje pokoje z tarasem i balkonem.

Hotel oferuje następujące usługi: gabinet kosmetyczny i masażu, bezpłatny parking dla gości hotelowych, restauracja, bar, bezpłatny Internet Wi-Fi, konsultacje z lekarzem.

Hotelowa restauracja to profesjonalna obsługa, klasyczne wnętrze, dietetyczne posiłki, konsultacje dietetyka z opracowaniem indywidualnego menu, posiłki zgodne z dietą leczniczą. 3 posiłki dziennie w formie szwedzkiego stołu. Chętni mogą skorzystać z zacisznego baru przy hotelu „Bogdan”. Menu składa się z potraw kuchni europejskiej oraz ukraińskiej, w ofercie można znaleźć również potrawy kuchni fusion. Bar oferuje szeroki wybór napoi, koktajlów, soków świeżo wyciskanych. Można również skosztować różnego rodzaju wina, kawy i herbaty.

W sąsiedztwie hotelu znajduje się nowo otwarte SPA Centrum czynne 7 dni w tygodniu, w którym znajdują się m.in.: baseny, jacuzzi, sauny (parowa, na podczerwień, karpacka), gabinety kosmetyczne, centrum medyczne.

Ceny (7 noclegów, 2 posiłki)

Rodzaj pokoju

Pokój 1 os.

Pokój 2 os.

Standard

1120

890*

Superior

1190

990*

Suite

1230

1020*

De luxe

1390

1120*

Terrace suite

1490

1220*

Tabela 1 *cena za 1 osobę w pokoju 2 osobowym

 

 

Ceny (7 noclegów, 3 posiłki)

Rodzaj pokoju

Pokój 1 os.

Pokój 2 os.

Standard

1320

1090*

Superior

1390

1120*

Suite

1490

1190*

De luxe

1590

1320*

Terrace suite

1690

1390*

Tabela 1 *cena za 1 osobę w pokoju 2 osobowym

Cena zawiera:
zakwaterowanie 7 noclegów, wyżywienie 2 lub 3 posiłki dziennie w formie bufetu, ubezpieczenie NNW oraz KLA, COVID.

Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 14, kończy się o godzinie 12.

Cena nie zawiera: zabiegów, transportu – dojazd własny lub autobus rejsowym.