Sanatorium "Cezar" - Truskawiec, Ukraina

 

Truskawiec malowniczo położone miasteczko u podnóża Karpat posiada liczne źródła wód leczniczych takich jak: Naftusia, Maria, Bronisława, Józia których niesamowite właściwości znane są od połowy XIX wieku. Najbardziej znaną wodą jest „Naftusia”. Lekko mineralizowana, o dużej zawartości związków organicznych, charakterystycznym smaku i lekkim zapachu nafty. Posiada właściwości poprawiające funkcję wątroby, wypłukuje piasek z nerek, oczyszcza organizm, wzmacnia system odpornościowy. Drugim najbardziej znanym produktem leczniczym Truskawca jest wosk ziemny ozokeryt. Najczęściej stosowany jest w leczeniu: zwyrodnienia stawów, wrzodach żołądka, zapaleniu prostaty, bólach kości jak i chronicznych bólach całego ciała.

Sanatorium Cezar zostało otwarte w 2007 roku. Jest to część kompleksu sanatoryjnego Planeta Zdrowia, który składa się z czterech połączonych ze sobą wewnętrznym korytarzem, położonych w jednym ciągu obiektów: Royal Grand, Cezar (41 pokoi), Geneva  i Promenada. Cezar oferuje zakwaterowanie w pięciopiętrowym budynku, w pokojach 1, 2, 3, 4 os. typu standard oraz Executive Suite. Wszystkie pokoje wyposażone są w nowoczesne meble, klimatyzację, telefon, podgrzewaną podłogę w łazience, telewizję kablową, telewizor, mini bar, sejf z osobistym kodem, suszarkę do włosów, przybory toaletowe. Wi-fi w wydzielonych miejscach. Recepcja oraz główna restauracja znajdują się w części Royal Grand. Baza medyczna oraz SPA zlokalizowane są w części Cezar i Geneva.

Do dyspozycji gości strefa SPA ze specjalną Strefą Aqua. Na terenie kompleksu znajduje się 20 saun, 11 basenów, m.in. basen rekreacyjny (wymiary 10x25 m, głębokość 1,4 m), jacuzzi, basen zewnętrzny z hydromasażem i jacuzzi, basen z wodą z Morza Martwego, łaźnia japońska, łaźnia rosyjska i brodzik dla dzieci, siłownia o powierzchni 280m2, sala fitness.

Usługi dodatkowe: szlafroki, 2 profesjonalne korty do squasha, kręgle, bilard, sala konferencyjna, możliwość zakupu wycieczek fakultatywnych, restauracje.

DOBA zaczyna się o godzinie 14:00 kończy o godzinie 12:00

Cena turnusu rehabilitacyjnego w terminie 17.01.2022 - 28.12.2022 (8 dni/7 noclegów):
 - 1290 zł/os. pokój 2os. Standard
 - 2010 zł/os. pokój 1os. Standard

Cena zawiera:
zakwaterowanie 7 noclegów w pokojach standardowych(ceny apartamentów na zapytanie), wyżywienie (3 posiłki dziennie w formie bufetu), dostęp do strefy SPA w godz. 10 – 22, konsultację medyczną oraz diagnostyczną, 2 zabiegi dziennie zgodne ze wskazaniami lekarza, ubezpieczenie NNW, KL oraz COVID                                                                                                                      

Cena nie zawiera transportu – dojazd własny lub autobusem rejsowym.