Leśna Pieśń - turnusy rehabilitacyjne Truskawiec, Ukraina

 

„Leśna Pieśń” to nowoczesny obiekt w Truskawca z rozwiniętą infrastrukturą zarówno hotelową jak i medyczną. Wyjątkowa lokalizacja hotelu w pobliżu karpackiego lasu, przestronne pokoje, komfortowe apartamenty, oraz rozwinięta infrastruktura diagnostyczno - zabiegową sprawia, że hotel „Leśna pieśń” jest najlepszym wyborem zarówno do wypoczynku jak i do pobytów typowo leczniczych.

Pokoje 1 i 2 osobowe oraz Apartamenty 1,2 i 3 pokojowe (z klimatyzacją kuchnią ) .
Wszystkie pokoje posiadają: telewizor, telefon, bezpłatny internet bezprzewodowy, lodówkę.
Konsultacja u doświadczonych lekarzy, oraz kompleksowe badanie organizmu, pozwalają dobrać najbardziej skuteczny program rehabilitacji bądź profilaktyki.

Do dyspozycji gości dostępne: pijalnia z szerokim wyborem wód leczniczych: Naftusia, Maria, Bronisława, plac zabaw dla dzieci oraz boisko sportowe, alejki spacerowe.
Wyżywienie: w formie „Szwedzki stół”, gdzie serwowane są dania kuchni ukraińskiej, europejskiej, a także wyżywienie dietetyczne zgodnie z zaleceniami lekarza.

Usługi dodatkowo płatne: Fitness, sauna fińska, sala konferencyjna, wypożyczalnia rowerów oraz sprzętu sportowego, w holu hotelu znajduje się bar, gdzie możecie miło spędzić czas z rodziną, przyjaciółmi. Gościom oferowany jest szeroki wybór alkoholowych i bezalkoholowych napojów, koktajli, soków ze świeżych owoców i warzyw, obszerna karta kaw i herbat.

> AQUA SPA hotelu kurortowego "Leśna Pieśń" – to szczególna filozofia, która proponuje całkowicie nowy stosunek do siebie, swojego zdrowia, stanu psychicznego i wyglądu.

> Fińska sauna - łaźnia suchego, która ma niską wilgotność i wysoką temperaturę. W czasie pobytu w saunie w organizmie przyśpiesza się metabolizm, stymuluje się krwiobieg, usuwa się duża ilość toksyn, znika uczucie zmęczenia;

> Rzymska łaźnia - wykładana marmurem i ornamentem z mozaiki, z gęstą miękką parą, wilgotnością bliską do 100 procent. Dzięki połączeniu temperatury i wilgotności organizm przegrzewa się i oczyszcza.

> Duży basen z wodospadem (14 m wzdłuż i 1,5 m głębokości z temperaturą wody 25-27°C)

> Kontrastowy basen (1,1 m wzdłuż i 1,5 m głębokości z temperaturą wody 8-12°C) – dzięki wysokiej temperaturze naczynia rozszerzają się, a raptowne przejście do chłodnej wody szybko zwęża pory, wskutek czego komórki się oczyszczają.

> Pokój relaksu - warto odwiedzić pokój odpoczynku. Dzięki śpiewowi ptaków i dźwięków przyrody można zapomnieć o szumie miasta i problemach.

> Strefa Spa dodatkowo płatna.

Cena w terminie 11.01.2021-23.12.2021:
- pokój 2 os. standard - 1490zł/os.
- pokój 1 os. standard - 2490 zł/os.
- Apartament 1 - pokojowy 2os. - 1690zł/os.
- Apartament 2 - pokojowy 2os. - 1890zł/os.

 

Cena zawiera: zakwaterowanie w pokojach 1, 2 osobowych lub apartamentach (cena na zapytanie w biurze), wyżywienie, pakiet ALL MED, konsultację medyczną oraz diagnostyczną, zabiegi zgodnie ze wskazaniami lekarza, ubezpieczenie NNW oraz KL.
Strefa Spa dodatkowo płatna.

Cena nie zawiera transportu – dojazd własny lub autobus rejsowy.