BIAŁORUŚ – SANATORIUM „SŁONECZNE”

 

Sanatorium „Słoneczne” położonego nad rzeką Muchawiec w sosnowym lesie w odległości
2 km od granic Brześcia, 16 km od Dworca autobusowego. Zapraszamy na prawdziwe łono natury gdzie zapach kwitnących konwalii i bzu miesza się z szumiącymi wokół lasami sosnowymi. Sanatorium Słoneczne to nowoczesny, komfortowy obiekt zapewniający doskonałą obsługę i szybki powrót do zdrowia.

Profile leczenia:

* Choroby układu ruchu (osteohondroza różnych części kręgosłupa, płaskostopie, pierwotne i wtórne zapalenia stawów, Choroba Bechterewa – Choroby układu kostnego,przepuklina kręgosłupa, itd.)
* Choroby układu oddechowego (chroniczne zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc, astma oskrzelowa, chroniczne zapalenia gardła, zapalenie krtani, zapalenie tchawicy)
* Choroby układu nerwowego (zapalenie korzonków nerwowych, przepukliny kręgosłupa)
* Choroby układu pokarmowego (zapalenie trzustki, zapalenie woreczka żółciowego, zapalenia
wątroby, katar żołądka)

Oferowane zabiegi:
Masaż ciała (ręczny lub mechaniczny), terapia wodna, terapia hiper – termiczna, krioterapia, gimnastyka terapeutyczna, światłolecznictwo, elektryczna terapia magnesowa, leczenie borowiną, terapia ultradźwiękowa, terapia falami uderzeniowymi, woda mineralna, kąpiel z dwutlenkiem węgla, hipoterapia i inne.

Zakwaterowanie:
Pokoje 1, 2-osobowe o standardzie podstawowym wyposażone są w nowe meble,TV, każdy pokój posiada łazienkę z kabiną prysznicową, ręcznikami, podstawowymi kosmetykami, suszarką.

Sanatorium dysponuje salą widowiskową na 135 miejsc, gdzie można oglądać filmy, kreskówki dla dzieci i organizować występy zespołów muzycznych. W sali tanecznej organizowane są programy rozrywkowe, wieczory tematyczne i dyskoteki. Do dyspozycji gości są: biblioteka, sala bilardowa. Na terenie Sanatorium znajduje się kompleks sportowy na świeżym powietrzu: kort tenisowy, boisko do siatkówki, mini boisko do piłki nożnej, do softballa, niezbędny sprzęt sportowy, warcaby, szachy, rzutki. W budynku znajdują się stoły do tenisa stołowego, siłownia. Dla gości udostępniona jest bezpłatna wypożyczalnia rowerów, wędek, rakiet.

 


Cena obejmuje:

– zakwaterowanie
– wyżywienie: 5 x dziennie (serwowane z elementami szwedzkiego stołu);
– zabiegi lecznicze i konsultacje lekarskie (3 zabiegi dziennie)
– zezwolenie na bezwizowy wjazd na Białoruś
– ubezpieczenie NNW i KL Elitar Partner Standard Plus TU Europa S.A.
transfer z dworca autobusowego w Brześciu do ośrodka lub bezpłatny parking

Cena nie zawiera:

 – opłaty klimatycznej płatnej na miejscu ok. 2euro/dzień (opłacie klimatycznej nie podlegają: inwalidzi z legitymacją bądź zaświadczeniem i dzieci do 14 roku życia)